Partners

Psychotherapie Praktijk Claessen (PPC) werkt samen met de volgende partners:

 

- Iwema Consultancy www.iwema.org

- Zeilschool Naarden www.zeilschoolnaarden.nl

- Shared Ambition www.sharedambition.com

- Passtou, Ellen Schoeman, personal assistent www.passtou.nl

- Haptotherapie Praktijk Oosterbeek, Giselle Magis, haptotherapeut www.haptotherapieoosterbeek.nl

- Praktijk voor Psychotherapie Plagge, Bert Plagge, klinisch psycholoog www.psychotherapieplagge.nl

- Akerboom Psychotherapie, Marieke Akerboom, klinisch psycholoog www.akerboompsychotherapie.nl

- Psychologie Praktijk Zwanenburg, Ilse Zwanenburg, gezondheidszorgpsycholoog www.praktijkzwanenburg.nl

- Psychologenpraktijk Bilderbeek, Patricia Bilderbeek, gezondheidszorgpsycholoog www.psychologenpraktijkbilderbeek.nl

- Spence van Melis, gezondheidszorgpsycholoog www.spencevanmelis.nl

- Praktijk Denmar, Dennis Marcelissen, gezondheidszorgpsycholoog www.praktijkdenmar.nl

- Radboud Centrum Sociale Wetenschappen www.rcsw.nl