Partners

Psychotherapie Praktijk Claessen (PPC) werkt samen met de volgende partners:

 

- Iwema Consultancy www.iwema.org

- Zeilschool Naarden www.zeilschoolnaarden.nl

- Sport Medisch Centrum Papendal www.smcp.nl

- SPV Studiecentrum voor Publieke Veiligheid www.spv.nu 

- Shared Ambition www.sharedambition.com

- Passtou, Ellen Schoeman, personal assistent www.passtou.nl

- Haptotherapie Praktijk Oosterbeek, Giselle Magis, haptotherapeut www.haptotherapieoosterbeek.nl

- Praktijk voor Psychotherapie Plagge, Bert Plagge, klinisch psycholoog www.psychotherapieplagge.nl

- Psychologie Praktijk Zwanenburg, Ilse Zwanenburg, gezondheidszorgpsycholoog www.praktijkzwanenburg.nl

- Psychologenpraktijk Bilderbeek, Patricia Bilderbeek, gezondheidszorgpsycholoog www.psychologenpraktijkbilderbeek.nl

- Praktijk Denmar, Dennis Marcelissen, gezondheidszorgpsycholoog www.praktijkdenmar.nl

 

- Akerboom Psychotherapie, Marieke Akerboom, klinisch psycholoog www.akerboompsychotherapie.nl